smart-MAIC E2 WiFi Modul diaľkového relé
2 relé, 2 riadiace vstupy, 2 senzory
Verzia: E2 Diaľkové relé
Kúpte si teraz a nainštalujte o pár dní
Dva týždne záruka vrátenia peňazí
Záruka jeden rok
smart-MAIC E2 WiFi Modul diaľkového relé
Zariadenie E2 riadi dve externé záťaže pomocou dvoch vstavaných relé a monitoruje ich stav pomocou dvoch riadiacich vstupov, ktoré reagujú na skraty. Modul E2 môže pracovať samostatne alebo ako prídavný externý modul a môže byť ovládaný diaľkovo z monitora energie D101/D103 alebo univerzálneho počítadla impulzov D105.
Ako pripojiť a nastaviť diaľkové ovládanie E2 v databáze znalostí »
Merané vstupy a vlastnosti
- dve 16A relé so suchým kontaktom (do 3500 W)
- dva riadiace vstupy pre zatváranie
- jeden 1-Wire vstup pre päť teplotných senzorov alebo jeden univerzálny senzor DHT22
- Intervaly pre API a MQTT: 60 sekúnd
Kľúčové vlastnosti
- Diaľkové ovládanie dvoch záťaží
- Monitorovanie stavu dvoch bodov
- Bezdrôtové rozhranie Wi-Fi
- Mobilné siete GSM (optional)
- Cloudový dátový server
- Dashboard pre analýzu a vizualizáciu údajov
- Detail údajov za jednu minútu
- Hodinové/Denné/Mesačné intervaly bez časového obmedzenia
- Vstavané relé s podmieneným riadením
- Vzdialený klient MQTT
- API rozhranie pre vývojárov
- Montáž na DIN lištu
Špecifikácie
| Ovládanie záťaže | dve relé so suchým kontaktom |
| Stav načítania | dva, uzavretie kontaktu |
| 1-Wire vstup | 2 teplotných senzorov / 1 univerzálny senzor |
| Max. výkon na relé | < 3500W |
| Bezdrôtový protokol | 2.4 GHz / IEEE 802.11 (b, g, n) |
| GSM Mobilné pripojenie (voliteľné) | 4G WiFi USB Router (optional) |
| Interval zberu údajov | 1 minúta |
| Interval aktualizácie údajov | 5 sekund |
| Ukladanie údajov bez internetu | 30 dní |
| Pracovný rozsah teplôt | -40 . . +60 ºС |
| Napájací zdroj | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.1A alebo 5V DC |
| Veľkosť | 90х63х34 mm (2 DIN moduly) |
Live Demo: dash.smart-maic.com
Viacjazyčný manuál: Read online »
Website: www.smart-maic.com
Znalostná báza: support.smart-maic.com