smart-MAIC E2 WiFi távoli relé modul
2 relé, 2 vezérlő bemenet, 2 érzékelő
Változat: E2 Távoli relé
Vásároljon most, és néhány napon belül beszerelheti
Két hét pénzvisszafizetési garancia
Két év garancia
smart-MAIC E2 WiFi Távoli relé modul
Az E2 eszköz két külső terhelést vezérel két beépített relével, és két, rövidzárlat esetén működő vezérlőbemenettel figyeli azok állapotát. Az E2 modul működhet önállóan, vagy kiegészítő külső modulként is funkcionálhat, és távolról vezérelhető a D101/D103 energiamonitorról vagy a D105 univerzális impulzusszámlálóról.
Az E2 távirányító csatlakoztatása és beállítása a Tudásbázisban »
Mért bemenetek és jellemzők
- két 16 A-es száraz kontaktusú relé (akár 3500 W-ig)
- két vezérlő bemenet záráshoz
- egy 1-Wire bemenet öt hőmérséklet-érzékelőhöz vagy egy univerzális DHT22 érzékelőhöz
- API és MQTT intervallumok: 60 másodperc
Főbb jellemzők
- Két terhelés távvezérlése
- Két pont állapotának monitorozása
- Wi-Fi vezeték nélküli interfész
- GSM mobilhálózat (opcionális)
- Ingyenes felhőalapú adatszerver
- Irányítópult az adatelemzéshez és -vizualizációhoz
- Egyperces adatrészletezés
- Óránkénti/napi/havi intervallumok időkorlát nélkül
- Beépített relé állapotvezérléssel
- API felület fejlesztőknek
- MQTT távoli kliens
- DIN sínre szerelhető
Specifikációk
| Terhelésvezérlés | kettő, száraz érintkező relé |
| Betöltési állapot | kettő, érintkezőzárás |
| 1-Wire Bemenet | 2 hőmérséklet-érzékelő vagy 1 univerzális érzékelő |
| Max. teljesítmény a relén | < 3500W |
| Vezeték nélküli protokoll | 2.4 GHz / IEEE 802.11 (b, g, n) |
| GSM mobilhálózat (opcionális) | 4G WiFi USB Router (opcionális) |
| Adatgyűjtési intervallum | 1 perc |
| Adatfrissítési intervallum | 5 másodperc |
| Adattárolás internet nélkül | 30 nap |
| Üzemi hőmérsékletek | -40 . . +60 ºС |
| Tápegység | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.1A vagy 5V DC |
| Méret H×SZ×MÉ | 90х63х34 mm (2 DIN modul) |
Élő demó: dash.smart-maic.com
Többnyelvű kézikönyv: Olvasd online »
Website: www.smart-maic.com
Tudásbázis: support.smart-maic.com