smart-MAIC E2 WiFi Modul diaľkového relé
2 relé, 2 riadiace vstupy, 2 senzory
Verzia: E2 Diaľkové relé
Kúpte si teraz a nainštalujte o pár dní
Dva týždne záruka vrátenia peňazí
Záruka jeden rok
smart-MAIC E2 WiFi Remote Relay Module
The E2 device controls two external loads using two built-in relays and monitors their status with two control inputs that operate on short circuits. The E2 module can operate independently or act as an additional external module and be controlled remotely from the D101/D103 energy monitor or the D105 universal pulse counter.
How to connect and set up remote control E2 in the Knowledge Base »
Merané vstupy a vlastnosti
- two 16A dry contact relays (up to 3500W)
- two control inputs for closing
- jeden 1-Wire vstup pre päť teplotných senzorov alebo jeden univerzálny senzor DHT22
- Intervaly pre API a MQTT: 60 sekúnd
Kľúčové vlastnosti
- Remote control of two loads
- Monitoring the status of two points
- Wi-Fi Wireless interface
- Mobilné siete GSM (optional)
- Cloudový dátový server
- Dashboard pre analýzu a vizualizáciu údajov
- Detail údajov za jednu minútu
- Hodinové/Denné/Mesačné intervaly bez časového obmedzenia
- Vstavané relé s podmieneným riadením
- Vzdialený klient MQTT
- API rozhranie pre vývojárov
- Montáž na DIN lištu
Špecifikácie
| Load control | two, dry contact relay |
| Load status | two, contact closure |
| 1-Wire vstup | 5 teplotných senzorov / 1 univerzálny senzor |
| Max. výkon na relé | < 3500W |
| Bezdrôtový protokol | 2.4 GHz / IEEE 802.11 (b, g, n) |
| GSM Mobilné pripojenie (voliteľné) | 4G WiFi USB Router (optional) |
| Interval zberu údajov | 1 minúta |
| Interval aktualizácie údajov | 5 sekund |
| Ukladanie údajov bez internetu | 30 dní |
| Pracovný rozsah teplôt | -40 . . +60 ºС |
| Napájací zdroj | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.1A alebo 5V DC |
| Veľkosť | 90х63х34 mm (2 DIN moduly) |
Live Demo: dash.smart-maic.com
Viacjazyčný manuál: Read online »
Website: www.smart-maic.com
Knowledge Base: support.smart-maic.com