smart-MAIC E2 WiFi távoli relé modul
2 relé, 2 vezérlő bemenet, 2 érzékelő
Változat: E2 Távoli relé
Vásároljon most, és néhány napon belül beszerelheti
Két hét pénzvisszafizetési garancia
Két év garancia
smart-MAIC E2 WiFi Remote Relay Module
The E2 device controls two external loads using two built-in relays and monitors their status with two control inputs that operate on short circuits. The E2 module can operate independently or act as an additional external module and be controlled remotely from the D101/D103 energy monitor or the D105 universal pulse counter.
How to connect and set up remote control E2 in the Knowledge Base »
Mért bemenetek és jellemzők
- two 16A dry contact relays (up to 3500W)
- two control inputs for closing
- egy 1-Wire bemenet öt hőmérséklet-érzékelőhöz vagy egy univerzális DHT22 érzékelőhöz
- API és MQTT intervallumok: 60 másodperc
Főbb jellemzők
- Remote control of two loads
- Monitoring the status of two points
- Wi-Fi Wireless interface
- GSM mobilhálózat (opcionális)
- Ingyenes felhőalapú adatszerver
- Irányítópult az adatelemzéshez és -vizualizációhoz
- Egyperces adatrészletezés
- Óránkénti/napi/havi intervallumok időkorlát nélkül
- Beépített relé állapotvezérléssel
- API felület fejlesztőknek
- MQTT távoli kliens
- DIN sínre szerelhető
Specifikációk
| Load control | two, dry contact relay |
| Load status | two, contact closure |
| 1-Wire Bemenet | 5 hőmérséklet-érzékelő vagy 1 univerzális érzékelő |
| Max. teljesítmény a relén | < 3500W |
| Vezeték nélküli protokoll | 2.4 GHz / IEEE 802.11 (b, g, n) |
| GSM mobilhálózat (opcionális) | 4G WiFi USB Router (opcionális) |
| Adatgyűjtési intervallum | 1 perc |
| Adatfrissítési intervallum | 5 másodperc |
| Adattárolás internet nélkül | 30 nap |
| Üzemi hőmérsékletek | -40 . . +60 ºС |
| Tápegység | AC 100-240V, 50/60Hz, 0.1A vagy 5V DC |
| Méret H×SZ×MÉ | 90х63х34 mm (2 DIN modul) |
Élő demó: dash.smart-maic.com
Többnyelvű kézikönyv: Olvasd online »
Website: www.smart-maic.com
Knowledge Base: support.smart-maic.com